Apartmány v Bulharsku, Hermes apartments 3+kk v Carevu

ID: BG0001
Město: Carevo
Typ: Byt / apartmán
Plocha: 93 m2
Dispozice: 3+kk
Ložnice: 2
Cena:
139.110 €
Vyřizuje: Violeta Borisova +420 774 865 014 Violeta Borisova
BalkónPoschodí4. patro
ZařízenoZařízenoParkováníVenkovní stání
Stav zakázkyAktivníStav nemovitostiNovostavba
Celkový počet podlaží7Typ zakázkyProdej
Rok výstavby2008

Popis nemovitosti

Hermes Club Hotel and Apartments je unikátním projektem v nejjižnější části bulharského pobřeží. Jde o kombinaci dvou budov s apartmány v osobním vlastnictví a dvou budov 4hvězd. klubového hotelu s nabídkou řady vysoce kvalitních služeb a aktivit.
Naší vizí je nabídnout svým zákazníkům ojedinělou možnost letního bydlení v krásném a příjemném prostředí slunného Bulharska, jen 60 metrů od jedné písečné pláže, 300 m od další pláže, ale současně i v klidném prostředí jen 200 m od centra městečka Carevo. Při tvorbě koncepce jsme vycházeli z toho, aby apartmány mohli pohodlně obývat celé rodiny, nezřídka děti, rodiče, prarodiče pohromadě. Tomu je přizpůsobena velikost apartmánů a obytných místností.

Hermes Apartments nabízí 80 apartmánů vysokého standardu provedení a rozličných velikostí ve dvou sedmipodlažních budovách. Většina bytů má nádherné výhledy na moře ať už přímo z oken nebo z prostorných balkonů a teras. Nejmenší byty mají 49,7 m2, nejprostornější mají včetně teras 142 m2. V každé budově jsou čtyři malá studia o velikosti 27m2. Byty jsou vybaveny kuchyňskou linkou, veškerým nábytkem, klimatizací, televizi a dalšími spotřebními předměty.
Úspěšné zahájení provozu proběhlo 28. června 2008.
Veškerá občanská vybavenost je v místě nebo v blízkém okolí. Do centra Careva, za nákupy nebo zábavou to není pěšky dál než pět minut a na silnici spojující Carevo s Burgasem jste autem za tři minuty.
Sportovní vyžití kromě možností v areálu nabídne především samotné moře, město Carevo s dalšími sportovišti a zelený biokoridor, který vznikne v prostoru mezi mořem a stávající či novou výstavbou. Současně s realizací výstavby dvou budov Hermes Apartments probíhala výstavba čtyřhvězdičkového Hotel Club Hermes, který se skládá ze dvou hotelových budov a z jedné budovy s restauracemi, barem a recepcí. Jeho provoz umožní hladké fungování všech služeb uvnitř areálu včetně případného pronájmu Vašich apartmánů.
Vybavení areálu: recepce, lobby-bar, restaurant, pool bar, internet, dětský klub, herna (stolní tenis, billiard) , fitness, masáže, dva otevřené venkovní bazény s odděleným dětským bazénem, jakuzzi, venkovní sportoviště, bar na pláži, slunečníky na pláži, ostraha areálu 24h denně.
Apartmán č. B19 má 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyní a 2 balkóny. Nachází se v budově B. Z apartmánu je částečný výhled na moře, výhled na bazény a dětské hříště.

Nemovitosti v Bulharsku

Violeta Borisova
+420 774 865 014
  • Tisk

Mapa
Ikona ukazuje obecnou polohu nemovitosti, ale neukazuje přesnou adresu nemovitosti

Nemovitosti v zahraničí - doporučujeme

Kompletní nabídka RSS
Novinky emailem Přihlaste se zdarma k odběru aktualit a akčních nabídek: