Exkluzivní apartmán v Rakousku u jezera Zell am See

ID: RAK006
Město:
Typ: Byt / apartmán
Plocha: 1 m2
Dispozice: 4+kk
Ložnice: 3
Cena:
985.000 €
Vyřizuje: Martin Pinl +420 606 686 912 Martin Pinl

Prodáno

BalkónPoschodí2. patro
ZařízenoČástečně zařízenoParkováníNení
Stav zakázkyProdánoStav nemovitostiNovostavba
Typ zakázkyProdej

Popis nemovitosti

Apartmán v druhém nadzemním podlaží o velikosti 4+kk s plochou 182,94m2 má 2 ložnice se společnou koupelnou a WC, jednu ložnici s vlastní koupelnou, dále obývací pokoj s jídelnou a kuchyní a tři balkóny. K apartmánu náleží parkovací místo.

Tato moderní budova vzniká přestavbou původního hotelu, nachází se jen pár minut chůze od centra Zell am See a skládá se ze 14 luxusních apartmánů o různých rozlohách a příslušenstvích, do kterých se dostanete po schodech anebo výtahem. Budova je vybavena plynovým vytápěním a majitelé jednotlivých apartmánů mají k dispozici recepci (možnost asistence při pronajímání apartmánů turistům) , úklidovou službu, odvoz limuzínou z letiště anebo na sjezdovku, společnou saunu, parní lázeň anebo vířivku.
Jedná se o překrásnou lokalitu u jezera Zell am See s křišťálově čistou a v létě příjemně teplou vodou a s horskými ledovci v pozadí. Krajina vyzývá k provozování různých sportů - plavání, horské turistiky anebo lyžování během celého roku. Oblast Zell em See u Kaprunu patří mezi nejvýznamnější turistická střediska v Rakousku

Nemovitosti v Rakousku

Martin Pinl
+420 606 686 912
  • Tisk

Nemovitosti v zahraničí - doporučujeme

Kompletní nabídka RSS
Novinky emailem Přihlaste se zdarma k odběru aktualit a akčních nabídek: