Hermes Apartments, 2+kk, Carevo, 80 apartmánů a studii přímo nad břehem moře

ID: BG0019
Město: Carevo
Typ: Byt / apartmán
Plocha: 60 m2
Dispozice: 2+kk
Ložnice: 1
Cena:
87.058 €
Vyřizuje: Violeta Borisova +420 774 865 014 Violeta Borisova
BalkónSklep
Vzdálenost od moře1. řadaPoschodí4. patro
ZařízenoZařízenoParkováníVenkovní stání
Stav zakázkyAktivníStav nemovitostiNovostavba
Celkový počet podlaží7Typ zakázkyProdej
Bazén společnýRok výstavby2008

Popis nemovitosti

Hermes Club Hotel and Apartments je unikátním projektem v nejjižnější části bulharského pobřeží. Jde o kombinaci dvou budov s apartmány v osobním vlastnictví a dvou budov 4hvězdčkového klubového hotelu s nabídkou řady vysoce kvalitních služeb a aktivit.
Naší vizí je nabídnout svým zákazníkům ojedinělou možnost letního bydlení v krásném a příjemném prostředí slunného Bulharska, jen 60 metrů od jedné písečné pláže, 300 m od další pláže, ale současně i v klidném prostředí jen 200 m od centra městečka Carevo. Při tvorbě koncepce jsme vycházeli z toho, aby apartmány mohli pohodlně obývat celé rodiny, nezřídka děti, rodiče, prarodiče pohromadě. Tomu je přizpůsobena velikost apartmánů a obytných místností.

Hermes Apartments nabízí 80 apartmánů vysokého standardu provedení a rozličných velikostí ve dvou sedmipodlažních budovách. Většina bytů má nádherné výhledy na moře ať už přímo z oken nebo z prostorných balkonů a teras. Nejmenší byty mají 49,7 m2, nejprostornější mají včetně teras 142 m2. V každé budově jsou čtyři malá studia o velikosti 27m2. Byty jsou vybaveny kuchyňskou linkou, veškerým nábytkem, klimatizací, televizi a dalšími spotřebními předměty.
Veškerá občanská vybavenost je v místě nebo v blízkém okolí. Do centra Careva, za nákupy nebo zábavou to není pěšky dál než pět minut a na silnici spojující Carevo s Burgasem jste autem za tři minuty.
Sportovní vyžití kromě možností v areálu nabídne především samotné moře, město Carevo s dalšími sportovišti a zelený biokoridor, který vznikne v prostoru mezi mořem a stávající či novou výstavbou. Současně s realizací výstavby dvou budov Hermes Apartments probíhala výstavba čtyřhvězdičkového Hotel Club Hermes, který se skládá ze dvou hotelových budov a z jedné budovy s restauracemi, barem a recepcí. Jeho provoz umožňuje hladké fungování všech služeb uvnitř areálu včetně případného pronájmu Vašich apartmánů. Majitel může svůj apartmán pronajmout cest.kanc. Alexandria, výhodné letenky.

Vybavení areálu:
- Recepce
- Lobby-Bar
- Restaurant se zahrádkou
- Panorama Bar
- Tour Operators Office
- Pool Bar
- Business Center
- Internet
- Dětský klub (babysiting)
- Herna (stolní tenis, billiard)
- Fitness, sauna, masáže,
- Dva otevřené venkovní bazény s odděleným dětským bazénem
- jakuzzi
- Venkovní sportoviště
- Místnost pro první pomoc
- Bar na pláži
- Slunečníky na pláži
- Ostraha areálu 24h denně

Apartmán č. B 25

Nemovitosti v Bulharsku

Violeta Borisova
+420 774 865 014
  • Tisk

Mapa
Ikona ukazuje obecnou polohu nemovitosti, ale neukazuje přesnou adresu nemovitosti

Nemovitosti v zahraničí - doporučujeme

Kompletní nabídka RSS
Novinky emailem Přihlaste se zdarma k odběru aktualit a akčních nabídek: