Investiční nemovitost apartmám, White Sands Hotel, Boa Vista, Kapverdské ostrovy

ID: CAPWS013
Město:
Typ: Byt / apartmán
Plocha: 36 m2
Dispozice: Garsoniera
Ložnice: 1
Cena:
192.450 €
Vyřizuje: Martin Pinl +420 606 686 912 Martin Pinl
BalkónVzdálenost od moře1. řada
Poschodí1. patroZařízenoZařízeno
KlimatizaceParkováníVenkovní stání
Stav zakázkyAktivníStav nemovitostiNovostavba
Typ zakázkyProdejBazén společný
Rok výstavby2018

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout jedinečnou příležitost bezpečné investice do nemovitostí v luxusním resortu White Sands Hotel & Spa na exotickém ostrově Boa Vista, který je součástí souostroví Kapverdských ostrovů. Tento 5* resort se nachází v jedinečné lokalitě nekonečné písečné pláže Santa Monica. White Sands Hotel & Spa nabízí ničím nerušený odpočinek a relaxaci na zatím nejméně obydleném ostrově Kapverdského souostroví. Celý resort je rozdělen na rodinnou část a část pouze pro dospělou klientelu, aby si každý návštěvník mohl vychutnat nejvyšší kvalitu služeb šitých na míru a přizpůsobených jejich individuálním potřebám. White Sands Hotel & Spa nabízí celkem 835 luxusních nemovitostí - vily, apartmány a hotelová apartmá.
Apartmán Deluxe Suite se nachází v prvním patře, má obytnou plochu 36 m2, naleznete zde otevřený prostor s obývacím pokojem, prostorem na spaní a koupelnu se sprchovým koutem a vířivkou. Z obývacího pokoje je přístup na balkón o velikosti 5 m2.
A proč právě Kapverdské ostrovy? Jedná se o nádherné tropické souostroví necelých 7 hodin přímého letu z České Republiky, s celoročně slunečným počasím, průměrnou teplotou 25-30 °C a velmi přátelským obyvatelstvem. Kapverdské ostrovy jsou politicky velmi stabilní země s rostoucí ekonomikou, třetí nejoblíbenější turistická destinace na světě. Místní legislativa umožňuje realizaci pouze takových projektů, které toto tropické souostroví nezatíží příliš vysokým počtem nových turistů. Díky tomu není potřeba se obávat, že by došlo ke znečištění tamní přírody nebo křišťálově čistého moře, jež omývá nekonečné písčité pláže.
Zakoupením nemovitosti na Kapverdských ostrovech nezískáváte pouze tuto luxusní nemovitost, ale především se jedná o bezpečnou investici na jednom z nejvíce prosperujících trhů nemovitostí a cestovního ruchu, která nabízí garantovanou návratností investované částky, růst hodnoty nemovitostí, příjem z pronájmu a další výhody. Tato výjimečná investiční příležitost nabízí velmi atraktivní garantovaný roční výnos z pronájmu apartmánu po dokončení výstavby rezortu, předpoklad otevření je polovina roku 2020.

Realities abroad

Martin Pinl
+420 606 686 912
  • Tisk

Nemovitosti v zahraničí - doporučujeme

Kompletní nabídka RSS
Novinky emailem Přihlaste se zdarma k odběru aktualit a akčních nabídek: