Krásné apartmány v zimním středisku Bansko v Bulharsku

ID: BGPVD14
Město: Bansko
Typ: Byt / apartmán
Plocha: 64 m2
Dispozice: 2+kk
Ložnice: 1
Cena:
55.000 €
Vyřizuje: Violeta Borisova +420 774 865 014 Violeta Borisova

Prodáno

BalkónPoschodí1. patro
ZařízenoZařízenoParkováníNení
Stav zakázkyProdánoStav nemovitostiNovostavba
Typ zakázkyProdejBazén společný

Popis nemovitosti

Paradice ski and golf rezidence v Bansku se nachází přibližně 600 m od lanovky a cca 5 min od centra starobylého městečka Bansko, ležícího 160 km na jih od hl. města Sofie. Rezidence se skládá ze 7 budov a stojí na pozemku o velikosti cca 5000 m2. Jsou zde apartmány o velikosti studia, 2+kk a 3+kk. Apartmány jsou zcela zařízené. Z apartmánů je krásný výhled na hory. Rezidence je skvěle upravena a udržovaná, je zde spoustu zeleně, rostou zde vzácné rostliny typické pro hory Pirin.Rezidence nabízí celou řadu služeb: SPA centrum, krytý bazén, otevřený bazén, jacuzzi, sauna, masáže, fitness, restaurace, recepce, 24 hodinová ostraha, úschovnu lyží a a řadu dalších služeb.
V případě zájmu můžete za výhodných podmínek svůj apartmán pronajmout firmě, která zároveň i nemovitost spravuje.
Budovy byly postaveny v duchu anglické architekruy za využití místních tradičních prvků jako je kámen a dřevo s nimž jsou domy obloženy.
Bansko je starobylé městečko ze 17. století a leží u nejvyššího Pirinského masívu v nadmořské výšce 930 m. Bulharské hory a především skiareál v Bansku prodělal v posledních letech velkolepou proměnu. V Bansku bylo vybudováno mnoho nových lanovek a zdejší areál tak svojí kvalitou dohnal Alpská střediska. Komfortní lanovky, perfektně upravené široké sjezdovky, na svahu restaurace alpské úrovně a především bohatá sněhová nadílka lákají k návštěvě tohoto Balkánského střediska.Pirin má alpský charakter, 3 vrcholy mají nad 2900 m, průměrná sněhová pokrývka od začátku ledna do konce dubna dosahuje až 2,5-3 m. Lyžařům se nabízí kompletní zázemí: půjčovny lyží, snowboardů a sněžných skútrů, úschovny, paragliding, lyžařské školy nabízející třeba skialpinismus či extrémní lyžování.

Nemovitosti v Bulharsku

Violeta Borisova
+420 774 865 014
  • Tisk

Mapa
Ikona ukazuje obecnou polohu nemovitosti, ale neukazuje přesnou adresu nemovitosti

Nemovitosti v zahraničí - doporučujeme

Kompletní nabídka RSS
Novinky emailem Přihlaste se zdarma k odběru aktualit a akčních nabídek: