Krásné studio u moře v Obzoru, Bulharsko

ID: BGAA02
Město: Obzor
Typ: Byt / apartmán
Plocha: 44 m2
Dispozice: 1+kk
Ložnice: 1
Cena:
61.600 €
Vyřizuje: Violeta Borisova +420 774 865 014 Violeta Borisova
Vzdálenost od moře1. řadaPoschodíPřízemí
ZařízenoČástečně zařízenoParkováníNení
Stav zakázkyAktivníStav nemovitostiNovostavba
TerasaTyp zakázkyProdej
Rok výstavby2011

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout tento úžasný, nový, komplex s apartmány, nacházející se přímo u pláže v městě Obzor. Ze všech apartmánů je překrásný výhled na moře. Apartmány jsou rozděleny do tří sekcí - sekce A je šestipodlažní, sekce B je čtyřpodlažní, sekce C je pětipodlažní /5 - 9 podlaží/. Do sekcí A a B je přístup z plážové promenády, do sekce C je přístup z ulice vedoucí do centra města. Ze všech sekcí je i boční schodiště sestupující přímo na pláž. Každá sekce má svůj hydraulický výtah. Nechybí zde ani velká podzemní garáž ve třech úrovních s výtahem. V budově je panoramatická restaurace s úchvatným výhledem na moře, konferenční sál, SPA centrum, fitnes, kadeřnictví, obchod a další služby. V celém objektu je bezdrátové připojení k internetu a kabelové TV a bezpečnostní kamery. Objekt bude v provozu celoročně. K prodeji se nabízí apartmány s jednou, dvěma a třemi ložnicemi nebo studia. Všechny apartmány mají výhled na moře. Interiéry apartmánů se dokončuji na základě požadavků kupujícího. V ceně apartmánů je zahrnuta klimatizace v každé místnosti, kuchyňská linka, 120 l lednice, degistoř, dřez, mikrovlnná trouba (Fagor), keramický vařič s 2 plotýnky, bojler, elektroměr, vodoměr. Parkovací místo v podzemní garáži lze zakoupit za 7900 EUR.
Studio A2 o celkové ploše 44 m2 /36 m2 obytná plocha a 8 m2 společné části/se nachází v 1. podlaží budovy a má i předzahrádku.
Obzor je malé městečko ve střední části bulharského Černomoří. Nachází se 60 km jižně od velkého přístavního města Varny a 60 km severně od města Burgas. Rozkládá se na vysokém břehu v bezprostřední blízkosti hor, starých lesů a krásné pláže, podél které je velmi příjemná promenáda. Je to klidné místo s částečně horským podnebím. Městečko Obzor se rychle rozvíjí a stává se v centrální části Černomoří velmi populárním střediskem.

Nemovitosti v Bulharsku

Violeta Borisova
+420 774 865 014
  • Tisk

Mapa
Ikona ukazuje obecnou polohu nemovitosti, ale neukazuje přesnou adresu nemovitosti

Nemovitosti v zahraničí - doporučujeme

Kompletní nabídka RSS
Novinky emailem Přihlaste se zdarma k odběru aktualit a akčních nabídek: