Krásný apartmán u moře v Bulharsku, v Carevu

ID: BG0002
Město: Carevo
Typ: Byt / apartmán
Plocha: 85 m2
Dispozice: 2+kk
Ložnice: 1
Cena:
115.871 €
Vyřizuje: Violeta Borisova +420 774 865 014 Violeta Borisova
BalkónSklep
Poschodí3. patroZařízenoZařízeno
ZahradaParkováníVenkovní stání
Stav zakázkyAktivníStav nemovitostiNovostavba
Celkový počet podlaží7Typ zakázkyProdej
Rok výstavby2008

Popis nemovitosti

Krásný apartmán 2+kk v resortu Hermes Club Hotel and Apartments v nejjižnější části bulharského pobřeží. Je to ojedinělá možnost letního bydlení v krásném a příjemném prostředí slunného Bulharska, jen 60 metrů od jedné písečné pláže, 300 m od další pláže, ale současně i v klidném prostředí jen 200 m od centra městečka Carevo. Hermes Apartments nabízí 80 apartmánů vysokého standardu provedení a rozličných velikostí ve dvou sedmipodlažních budovách. Většina bytů má nádherné výhledy na moře ať už přímo z oken nebo z prostorných balkonů a teras. Nejmenší byty mají 49,7 m2, nejprostornější mají včetně teras 142 m2. V každé budově jsou čtyři malá studia o velikosti 27m2. Byty jsou vybaveny kuchyňskou linkou, veškerým nábytkem, klimatizací, televizi a dalšími spotřebními předměty.
Veškerá občanská vybavenost je v místě nebo v blízkém okolí. Do centra Careva, za nákupy nebo zábavou to není pěšky dál než pět minut a na silnici spojující Carevo s Burgasem jste autem za tři minuty.
Sportovní vyžití kromě možností v areálu nabídne především samotné moře, město Carevo s dalšími sportovišti a zelený biokoridor, který vznikne v prostoru mezi mořem a stávající či novou výstavbou.
Vybavení areálu: recepce, lobby-Bar, panorama bar, pol bar, internet, dětský klub (babysiting), herna (stolní tenis, billiard) , fitness, sauna, masáže, dva otevřené venkovní bazény s odděleným dětským bazénem, jakuzzi, venkovní sportoviště, bar na pláži, slunečníky na pláži, ostraha areálu 24 h denně
Apartmán č. A 16

Nemovitosti v Bulharsku

Violeta Borisova
+420 774 865 014
  • Tisk

Mapa
Ikona ukazuje obecnou polohu nemovitosti, ale neukazuje přesnou adresu nemovitosti

Nemovitosti v zahraničí - doporučujeme

Kompletní nabídka RSS
Novinky emailem Přihlaste se zdarma k odběru aktualit a akčních nabídek: