Luxusní apartmán v 1. řadě u moře, oblast Zadar, Chorvatsko

ID: CHSM20418118N
Město: Privlaka
Typ: Byt / apartmán
Plocha: 75 m2
Dispozice: 3+kk
Ložnice: 2
Cena:
240.000 €
Vyřizuje: Violeta Borisova +420 774 865 014 Violeta Borisova
SklepVzdálenost od moře1. řada
PoschodíPřízemíZařízenoNezařízeno
ZahradaKlimatizace
ParkováníVenkovní stáníStav zakázkyAktivní
Stav nemovitostiNovostavbaTerasa
Celkový počet podlaží3Typ zakázkyProdej
Rok výstavby2018

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout tento luxusní apartmán na mimořádně atraktivním místě v oblasti města Privlaka v Chorvatsku. Bytový dům, ve kterém se apartmán nachází, je nově postavený, moderní a funkční. Mezi mořem a nemovitostí není žádná silnice, výhled je zcela otevřený a nerušený. Apartmán se skládá z chodby, koupelny, toalety, dvou ložnic, kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje a kryté terasy. Jeho užitková plocha činí 74,63 m2 a náleží k němu zahrada o velikosti přibližně 40 m2. Dům je vybaven kvalitními materiály – bezpečnostní vstupní dveře, okna jsou PVC s alu okenicemi a síťkami proti komárům, kvalitní parkety a dlaždice na podlahách, na fasádu je dána izolace 8 cm. Všechny apartmány v domě jsou vybaveny klimatizacemi. V suterénu domu jsou dva sklepy.
V domě v prvním a druhém patře se nachází dva dvoupatrové třípokojové apartmány, které se skládají z chodby, koupelny, dvou ložnic, kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje, skladiště a kryté terasy v prvním patře a chodby, ložnice, koupelny, lodžie, a otevřené terasy v druhém patře. Rozloha každého apartmánu je cca. 100,24 m2. K apartmánu patří i jedno parkovací místo a zahrada o rozloze přibližně 30 m2. Celková netto užitková rozloha bytu s příslušenstvím je 105,74 m2. Cena: 320 000 EUR.
Privlaka je malé rybářské a turistické místo, vzdáleno jen 15 min jízdy od města Zadaru, nacházející se na prostorném písečném poloostrově mezi královským městem Ninem a ostrovem Virem. Čisté moře a dlouhé, mělké písečné pláže jsou ideální pro odpočinek a relaxaci.

Nemovitosti v Chorvatsku

Violeta Borisova
+420 774 865 014
  • Tisk

Mapa
Ikona ukazuje obecnou polohu nemovitosti, ale neukazuje přesnou adresu nemovitosti

Nemovitosti v zahraničí - doporučujeme

Kompletní nabídka RSS
Novinky emailem Přihlaste se zdarma k odběru aktualit a akčních nabídek: