Pěkný apartmán v novém komplexu u pláže, oblast Sozopol, Bulharsko

ID: BGGS008
Město: Sozopol
Typ: Byt / apartmán
Plocha: 43 m2
Dispozice: 2+kk
Ložnice: 1
Cena:
52.917 €
Vyřizuje: Violeta Borisova +420 774 865 014 Violeta Borisova
BalkónVzdálenost od moře1. řada
Poschodí2. patroZahrada
ParkováníVenkovní stáníStav zakázkyAktivní
Stav nemovitostiNovostavbaTyp zakázkyProdej
Bazén společný

Popis nemovitosti

Dovolte nám představit Vám nový apartmánový komplexu , který se nachází nedaleko Sozopolu v bezprostřední blízkosti té nejčistší a nejmalebnější, 3 km dlouhé písečné pláže v oblasti a současně u přírodního lesoparku „Strandža“ kde se hory noří do moře a kde si můžete vychutnat jedinečné přírodní památky-skalnatá pobřeží, zeleň a písečné duny. Šnorchlování ve zdejších vodách je úžasné díky bohatému podmořskému životu. Vzdálenost od pláže do centra Sozopolu je 5,5 km, což je velká přednost komplexu.
Město Sozopol je považováno za jedno z nejoblíbenějších letovisek v Bulharsku. Moře, písek a slunce spolu s jeho polohou v blízkosti starého historického města dokazují, že je tato pověst zasloužená. Město se skládá ze staré a nové části. Pokud se budete procházet malými uličkami starého města , uvidíte mnoho starých domů, můžete navštívit muzeum a galerii anebo se podívat na lodě v přístavu . Nová část Sozopolu je místo, kde se soustřeďuje většina hotelů, restaurací a zábavných zařízení.
Právě zde se na podzim 2014 začal budovat exkluzivní rezidenční komplex pro ty, kteří chtějí žít daleko od hluku a shonu velkoměsta, v soukromí přírody, ale s veškerým moderním komfortem současně – všechny apartmány odpovídají modernímu životnímu stylu, aby zajistili pohodlný pobyt za účelem splnění nejvyšších očekávání svých obyvatel. Komplex poskytuje celoroční komfort, kolaudace objektu proběhla v listopadu 2016. Provoz byl zahájen v létě 2017.
V areálu je k dispozici také velký venkovní bazén, parkování a další.
Apartmán F 209 s obývacím pokojem a kuchyňským koutem a jednou ložnicí s částečným výhledem na moře a bazén o celkové ploše 51,50 m2 ( zastavěná plocha 43,06 + 8,44 m2 spol. části) se nachází ve druhém podlaží budovy F.

Nemovitosti v Bulharsku

Violeta Borisova
+420 774 865 014
  • Tisk

Mapa
Ikona ukazuje obecnou polohu nemovitosti, ale neukazuje přesnou adresu nemovitosti

Nemovitosti v zahraničí - doporučujeme

Kompletní nabídka RSS
Novinky emailem Přihlaste se zdarma k odběru aktualit a akčních nabídek: