Rodinný dům se zahradou v hezkém prostředí, Košaritsa, Bulharsko

ID: BGPS44
Město: Košaritsa
Typ: Dům / vila / řadový dům
Plocha: 454 m2
Dispozice: 6+kk
Ložnice: 5
Cena:
155.000 €
Vyřizuje: Violeta Borisova +420 774 865 014 Violeta Borisova
Pozemek1495 m2Vzdálenost od mořenad 5 km
ZahradaStav zakázkyAktivní
Stav nemovitostiVelmi dobrýPodtyp nemovitostiSamostatný
TerasaCelkový počet podlaží2
Typ zakázkyProdejBazén vlastní

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout rodinný dům se zahradou v hezkém prostředí v obci Košaritsa v blízkosti známých letovisek Slunečné pobřeží a Sveti Vlas v Bulharsku. Dvoupodlažní dům o ploše 217 m2 stojí na pozemku o rozloze 1 495 m2. V přízemí se nachází obývací pokoj s krbem, jídelnou a kuchyňským koutem a jedna samostatná místnost. V prvním patře naleznete čtyři ložnice a každá z nich má vlastní koupelnu. Domu náleží ještě jedem pomocný objekt o ploše 237 m2, který se využívá jako letní kuchyně a skladový prostor. Dům disponuje bezpečnostním systémem. Na zahradě je i menší bazén a parkovat lze v garáži. Vzdálenost k moři je přibližně 6 km.
Projektování komplexu Slunečního pobřeží pro hotely a restaurace bylo zahájeno v roce 1957 byť neznámými, ale talentovanými a ambiciózními specialisty. Dnes je to největší bulharské letovisko se spoustou vymožeností. Osm kilometrů dlouhá písečná pláž s postupným sestupem do moře činí ze Slunečného pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravní spojení je opravdu vynikající, jelikož tudy projíždějí všechny autobusy na trase z Varny do Burgasu. Kousek se nachází další letovisko Sveti Vlas známý plážemi s oceněním Modré vlajky, ale také svým příznivým klimatem pro léčbu dýchacích onemocnění. Za návštěvu rozhodně stojí i blízký Nesebar, který je od roku 1983 součástí světového dědictví UNESCO. Je unikátním příkladem syntézy lidské kultury na pozadí staletí již od 2. tisíciletí p. n. l., přes období antiky a středověku, jejichž památky jsou zachovány i dnes, až po 19. století a jeho typické dřevěné domy. Zdejší okolí je proto výbornou volnou jak pro klidnou, tak i aktivní dovolenou.
Letovisko Sveti Vlas leží ve výhodné poloze v místech, kde se Stará planina noří do Černého moře. Patří mezi jedny z nejstarších osídlení v regionu Nesebaru a je význačné svým příjemným klimatem a komornou atmosférou v porovnání s většími resorty jakým je Slunečné pobřeží. Spojení s tímto resortem je zajištěno mikrobusy a autobusy. V okolí jsou krásné lesy pro procházky, ale také vodní park. Ze zajímavostí Svetiho Vlasu Vás dozajista nadchne největší bulharský přístav Marina Dinevi, který pojme až 300 lodí, dále pak muzeum motocyklů, kostely (např. sv. Blažeje nebo sv. Atanasia Velikého), či křivolaké uličky zasazeny do svahu. Sveti vlas se pyšní i třemi plážemi s modrou vlajkou: hlavní (Central), Iztok a Nov. Kombinace hor a moře vytváří z tohoto letoviska místo s jedinečným léčivým klima příznivým pro léčbu dýchacích onemocnění.

Nemovitosti v Bulharsku

Violeta Borisova
+420 774 865 014
  • Tisk

Mapa
Ikona ukazuje obecnou polohu nemovitosti, ale neukazuje přesnou adresu nemovitosti

Nemovitosti v zahraničí - doporučujeme

Kompletní nabídka RSS
Novinky emailem Přihlaste se zdarma k odběru aktualit a akčních nabídek: