Nový luxusní apartmán nedaleko pláže, oblast Alicante, Španělsko

ID: SPT290-1
Město: Playa Flamenca
Typ: Byt / apartmán
Plocha: 63 m2
Dispozice: 3+kk
Ložnice: 2
Cena:
205.000 €
Vyřizuje: Martin Pinl +420 606 686 912 Martin Pinl
Vzdálenost od moře200 m - 1 kmPoschodíPřízemí
ZařízenoMožno zaříditZahrada
OrientaceSVParkováníGaráž
Stav zakázkyAktivníStav nemovitostiProjekt
TerasaTyp zakázkyProdej
Bazén společnýRok výstavby2018

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout luxusní apartmán nedaleko moře a pláže, jež je součástí projektu Flamenca Village 1 fáze, na pobřeží Playa Flamenca v oblasti Alicante ve Španělsku. Jeho celková užitná plocha činí 100 m2 a naleznete zde obývací pokoj s jídelnou a kuchyň s prádelnou, komoru, terasu 23,58 m2, koupelnu, dvě ložnice a zahrádku. K apartmánu náleží vyhrazené parkovací stání. Apartmán není zařízen, ale lze ho vybavit nábytkem a zařízením (na výběr jsou 2 typy) za příplatek. Pláž je ve vzdálenosti 700 m od komplexu, kde se apartmán nachází.

Flamenca Village je nový residenční projekt poskytující soukromí, klid a komfort. Vyznačuje se otevřenými prostory, zelení a parky. Tento projekt se může pochlubit vyhřívanými i nevyhřívanými bazény pro děti i dospělé, bary, dětským vodním koutkem, jakuzzi, fontánami, odpočinkovou zónou, posilovnu a finskou saunou. Flamenca Village nabízí komfort, jednoduché a klidné prostředí pro Vaši dovolenou či život. Komplex bude vybaven LED světly, kohoutky šetrnými k životnímu prostředí a bude využívat solární energii ve společných prostorech. Můžete vybírat z apartmánů s 2 nebo 3 ložnicemi a terasou od 205.000 – 270.000 €. Cena apartmánů je prozatím orientační, jedná se o předprodej apartmánů za částku 6.000 EUR, což dává kupujícímu přednost při rezervování bytů, které chce koupit, při zahájení prodeje. Půdorysy apartmánů se ještě mohou pozměnit, kvůli technickým záležitostem během začátku stavby projektu. Dokončení stavby je plánováno na únor - březen 2020.

Pobřeží Flamenca je jednou z hlavních oblastí, která se na pobřeží Orihuela rozrůstá. Je zde široká škála služeb, včetně veřejné dopravy, velkých supermarketů, různých volnočasových aktivit a restaurací. Několik kilometrů od Flamenca Village jsou tři fantastické 18 jamkové golfové hřiště: Golf Villamartín, Real Club de Golf de Campoamor a Golf Las Ramblas de Campoamor.

Nemovitosti ve Španělsku

Martin Pinl
+420 606 686 912
  • Tisk

Mapa
Ikona ukazuje obecnou polohu nemovitosti, ale neukazuje přesnou adresu nemovitosti

Nemovitosti v zahraničí - doporučujeme

Kompletní nabídka RSS
Novinky emailem Přihlaste se zdarma k odběru aktualit a akčních nabídek: