Apartmánový dům ve 2. řadě u moře, Pag, Chorvatsko
ID nemovitosti: CHSM22-015NK
Město: Dinjiška
Typ: Komerční / Smíšená komerce
Plocha: 256 m2
Cena: 400 000 €
Vyřizuje:
Violeta Borisova
+420 774 865 014
violeta.borisova@alexandriareal.cz
Podtyp nemovitosti: Smíšená komerce
Stav nemovitosti: Velmi dobrý
Počet nadzemních podlaží: 3
Počet koupelen: 3
Parkování: Venkovní vyhrazené
Výhled na moře: Ano
Vzdálenost od moře: do 200 m
Plocha pozemku: 78 m2
Popis nemovitosti
Dovolujeme si Vám nabídnout apartmánový dům ve druhé řadě u moře v obci Dinjiška na ostrově Pag, který je s pevninou spojen mostem, v Zadarské oblasti v Chorvatsku. Volně stojící dům o třech nadzemních podlažích má plochu 256 m2 a stojí na pozemku o rozloze 78 m2.
Celkem se v domě nacházejí čtyři jednotky (3 apartmány a 1 komerční prostor) – celkem 10 pokojů (z toho 7 ložnic) a 3 koupelny. V přízemí je komerční prostor a kotelna/garáž, jeden apartmán (obývací pokoj, kuchyně, chodba, koupelna, dvě ložnice a venkovní terasa). V prvním patře naleznete jeden apartmán sestávající z obývacího pokoje, kuchyně, jídelny, koupelny, jedné ložnice a lodžie. Ve druhém patře se nachází také jeden apartmán se třemi ložnicemi, jídelnou, koupelnou a dvěma lodžiemi.
Dům je vybavený klimatizací, krbem, je napojený na vodovodní řád a má septik. Dvůr je dlážděný kamenem. Parkovat dva automobily můžete na vyhrazeném venkovním místě. Prostředí kolem je klidné a tiché, nemovitost se hodí jak k pronájmu, tak i pro Váš pobyt. Vzdálenost do centra obce je zhruba 350 m a k moři a pláži přibližně 20 m.
Související články:
- Postup koupě chorvatských realit
- Daně a poplatky - Chorvatsko nemovitosti
- Lokality pro nemovitosti - Chorvatsko
- Naše služby pro zájemce o chorvatské nemovitosti
- Situace na trhu s nemovitostmi v Chorvatsku
- Nejčastější dotazy o koupi zahraničních realit
Vyřizuje:
Violeta Borisova
+420 774 865 014
violeta.borisova@alexandriareal.cz
Mapa zobrazuje lokalitu kde se nemovitost nachází, nikoliv její přesnou adresu.