Prodej - kamenný dům se zahradou 50 m od moře, Makarská, Chorvatsko
ID nemovitosti: CHAK326
Město: Makarska
Typ: Dům / Řadový
Plocha: 437 m2
Dispozice: 3+kk
Ložnice: 2
Cena: 380 000 €
Vyřizuje:
Violeta Borisova
+420 774 865 014
violeta.borisova@alexandriareal.cz
Podtyp nemovitosti: Řadový
Stav nemovitosti: Zchátralý
Počet nadzemních podlaží: 3
Orientace: J
Zařízen: Nezařízeno
Parkování: Venkovní vyhrazené
Zahrada: Ano
Výhled na moře: Ano
Vzdálenost od moře: do 200 m
Plocha pozemku: 390 m2
Popis nemovitosti
Dovolujeme si Vám nabídnout na prodej řadový kamenný dům se zahradou jen 50 m od moře a v centru města Makarská ve Splitské oblasti v Chorvatsku. Třípodlažní dům (přízemí + 1. a 2. patro) o ploše 437 m2 stojí na pozemku o rozloze 390 m2.
Velkou výhodou tohoto domu je prostorná zahrada/dvůr, kde je možné parkování pro více aut. V současnosti není dům v obyvatelném stavu a vyžaduje kompletní rekonstrukci. Stávající objekt je možné zrekonstruovat a nadstavět na čtyři podlaží: přízemí + 3 patra. Je orientován na jih a má výhled na moře. K dispozici jsou sítě (elektřina, voda, kanalizace).
Nachází se na fantastickém místě, jen minutu chůze od hlavního náměstí a kostela sv. Marka a tři minuty chůze k moři a nábřeží. Restaurace, kavárny, obchody, muzea a galerie jsou jen pár kroků od samotného domu. Dům má velký potenciál z hlediska cestovního ruchu.
Související články:
- Postup koupě chorvatských realit
- Daně a poplatky - Chorvatsko nemovitosti
- Lokality pro nemovitosti - Chorvatsko
- Naše služby pro zájemce o chorvatské nemovitosti
- Situace na trhu s nemovitostmi v Chorvatsku
- Nejčastější dotazy o koupi zahraničních realit
Vyřizuje:
Violeta Borisova
+420 774 865 014
violeta.borisova@alexandriareal.cz
Mapa zobrazuje lokalitu kde se nemovitost nachází, nikoliv její přesnou adresu.