Prodej: nový apartmán s výhledem na moře, Makarská, Chorvatsko
ID nemovitosti: CHAS478
Město: Makarska
Typ: Byt
Plocha: 64.6 m2
Dispozice: 3+kk
Ložnice: 2
Cena: 171 500 €
Vyřizuje:
Violeta Borisova
+420 774 865 014
violeta.borisova@alexandriareal.cz
Stav nemovitosti: Výstavba
Rok výstavby: 2022
Patro: 2. patro
Počet nadzemních podlaží: 4
Orientace: J
Zařízen: Nezařízeno
Počet koupelen: 1
Lodžie: Ano
Parkování: Venkovní veřejné
Výhled na moře: Ano
Vzdálenost od moře: 500 - 1000 m
Popis nemovitosti
Dovolujeme si Vám nabídnout na prodej nový apartmán s otevřeným výhledem na moře ve městě Makarská ve Splitské oblasti v Chorvatsku. Apartmán o ploše 64,60 m2 je situován ve druhém patře apartmánového domu s celkem sedmi apartmány, a jenž sestává ze suterénu, přízemí a tří pater.
Nachází se v něm obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelna, toaleta a lodžie o velikosti 6,40 m2. Apartmán je vybavený kvalitní zvukovou a tepelnou izolací, klimatizací, parketovou podlahou v ložnicích, keramickou dlažbou první třídy, bezpečnostními vstupními dveřmi, koupelnou připravenou k užívání, přípojkou na telefon, internet a TV satelit v každém pokoji, venkovními roletami, skleněnou zábranou v lodžii.
Apartmánu také náleží jedno venkovní parkovací místo za cenu 10.000 € (možnost koupě). Veškerou občanskou vybavenost máte v blízkosti. Plánovaný termín dokončení výstavby spadá na květen 2023. Vzdálenost do centra města je zhruba 650 m a k moři přibližně 700 m.
Související články:
- Postup koupě chorvatských realit
- Daně a poplatky - Chorvatsko nemovitosti
- Lokality pro nemovitosti - Chorvatsko
- Naše služby pro zájemce o chorvatské nemovitosti
- Situace na trhu s nemovitostmi v Chorvatsku
- Nejčastější dotazy o koupi zahraničních realit
Vyřizuje:
Violeta Borisova
+420 774 865 014
violeta.borisova@alexandriareal.cz
Mapa zobrazuje lokalitu kde se nemovitost nachází, nikoliv její přesnou adresu.