Na prodej dům se zahradou a výhledem na moře, Jasenice, Chorvatsko
ID nemovitosti: CHSM22-285N
Město: Jasenice
Typ: Dům / Samostatný
Plocha: 170 m2
Dispozice: 4+kk
Ložnice: 3
Cena: 250 000 €
Vyřizuje:
Violeta Borisova
+420 774 865 014
violeta.borisova@alexandriareal.cz
Podtyp nemovitosti: Samostatný
Stav nemovitosti: Velmi dobrý
Počet nadzemních podlaží: 2
Orientace: J
Zařízen: Zařízeno
Počet koupelen: 1
Terasa: Ano
Parkování: Venkovní vyhrazené
Zahrada: Ano
Výhled na moře: Ano
Vzdálenost od moře: 200 - 500 m
Plocha pozemku: 200 m2
Popis nemovitosti
Dovolujeme si Vám nabídnout na prodej dům s upravenou zahradou a výhledem na moře v obci Jasenice v Zadarské oblasti v Chorvatsku. Rozloha domu činí 170 m2 a rozloha zahrady 200 m2.
Dům se skládá z přízemí a prvního patra. V přízemí nalezneme obývací pokoj, kuchyň, spíž, koupelnu a terasu. V 1. patře se nachází WC s prádelnou a 3 ložnice, z nichž 2 mají vstup na velkou terasu. Za domem je také kůlna, kterou lze využít jako sklep. Na zahradě roste vinná réva, olivy či rozmarýn.
Dům je plně zařízený, má klimatizaci, septik, je připojen na vodovodní řád a jsou instalovány bezpečnostní kamery. Je možná instalace vířivky na dvoře, nebo v patře. Parkování je možné až pro 3 auta. Veškerá občanská vybavenost (obchod, pošta, MHD) je v bezprostřední blízkosti. Dům má jižní orientaci. Vzdálenost k moři je přibližně 350 m.
Související články:
- Postup koupě chorvatských realit
- Daně a poplatky - Chorvatsko nemovitosti
- Lokality pro nemovitosti - Chorvatsko
- Naše služby pro zájemce o chorvatské nemovitosti
- Situace na trhu s nemovitostmi v Chorvatsku
- Nejčastější dotazy o koupi zahraničních realit
Vyřizuje:
Violeta Borisova
+420 774 865 014
violeta.borisova@alexandriareal.cz
Mapa zobrazuje lokalitu kde se nemovitost nachází, nikoliv její přesnou adresu.