Naše služby pro zájemce o koupi nemovitosti v zahraničí

Koupě nemovitosti v zahraničí se vždy řídí právním řádem dané země, který se více či méně odlišuje od naší legislativy. Přestože právní systém ve většině zemí je poměrně jednoduchý, rozumíme Vám, že celá procedura koupě nemovitosti v cizí zemi, kde jednak čelíte jinému jazyku, stejně jako jinému právnímu prostředí a procesnímu postupu, by se Vám mohla zdát složitá. To je důvod, proč je naším cílem vždy najít nejlepší řešení pro naše klienty a snažit se jim co nejvíce ulehčit proces koupě nemovitosti. Tím, že přijdete k nám, si jako naši klienti můžete být jisti, že pro Vás budeme pracovat ve Vašem nejlepším zájmu a zároveň Vám nabízíme pomocnou ruku po celou dobu, nejen do doby zakoupení nemovitosti. Naši zaměstnanci a naši vybraní partneři v jednotlivých zemích mají dlouholeté zkušenosti s projednáváním a řešením těchto otázek.

Naše kancelář má pro Vás připraven tento balíček služeb

  1. Konzultace Vašeho obchodního záměru. Společně zjišťujeme, jaké jsou Vaše představy o Vaší budoucí nemovitosti v zahraničí, jaké jsou Vaše přání ohledně parametrů nemovitosti, jaké máte požadavky na infrastrukturu a vzhled blízkého okolí atd. Tento první bod je nejdůležitější, pečlivé projednání Vašeho záměru Vám ušetří čas a nebudete od nás dostávat nevhodné nabídky.
  2. Z naší databáze zahraničních realit a z databází našich zahraničních partnerů vybereme dle Vašeho zadání odpovídající nabídky, které Vám zašleme emailem.
  3. Pomůžeme Vám s výběrem nemovitostí vhodných pro prohlídky.
  4. Zajistíme Vám prohlídky nemovitostí dle výběru z našeho webu a z našich nabídek, které Vám předložíme, popřípadě několika dalších nemovitostí dle Vašeho vlastního výběru na místě.
  5. Koupě nemovitosti se řídí legislativou dané země, ihned na počátku Vás seznámíme s postupem koupě nemovitosti v dané zemi a s náklady spojenými s koupí.
  6. V případě, že se rozhodnete nemovitost koupit, zajistíme Vám kompletní realitní servis v souladu s legislativou dané země. Budeme Vám asistovat po celou dobu koupě a kdykoliv se na nás můžete obrátit.
  7. Převzetí a správa nemovitosti – dle typu nemovitosti, který si vyberete, Vám pomůžeme se zajištěním firmy zabývající se správou nemovitostí.
  8. V případě zájmu o pronájem nemovitosti – dle typu nemovitosti, který si vyberete, Vám pomůžeme zprostředkovat renomovanou firmu zabývající se pronájmem nemovitostí.
  9. Poradenství a konzultace odborných pracovníků naší realitní kanceláře po celou dobu nákupu zahraniční nemovitosti.

Naše služby pro zájemce o prodej nemovitosti v zahraničí

Naše služby přizpůsobíme vždy podle individuálních požadavků klienta. Spolupracujeme s mnoha prověřenými realitními kancelářemi, developery, advokáty a dalšími spolupracovníky, kteří poskytují záruku kvalitních služeb.