Naše obchodní jednání a poskytované služby probíhají na základě absolutní diskrétnosti, přesto máme řadu klientů, kteří jsou ochotni se o své zkušenosti s Vámi podělit.

V roce 2016 jsem začal uvažovat o zakoupení apartmánu v Bulharsku. Po několika jednáních s různými prodejci, o kterých solidnosti jsem nebyl zcela přesvědčen, jsem našel kontakt na společnost ALEXANDRIA REAL a oslovil ji. Již od první schůzky jsem byl pevně rozhodnut, že svůj sen uskutečním právě zde. S odstupem několika let konstatuji, že to bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí v životě. Od samého počátku byla naše spolupráce na té nejvyšší profesionální úrovni. Navíc pro mě bylo nejdůležitější, že jsem v sobě cítil absolutní jistotu slušného a vstřícného jednání, což se mi postupně mnohokrát potvrdilo. K mé spokojenosti se veškeré moje požadavky a přání okamžitě vyřešili a já zakoupil pěkný apartmán v novém a krásném resortu v úžasném městě Sozopol. Se všemi zaměstnanci ALEXANDRIA REAL jsem byl naprosto spokojený a především musím vyzdvihnout přístup paní Violety Borisové. Ta vše od začátku řešila s neuvěřitelnou lidskostí a já ani jednou nezapochyboval o tom, že to je člověk, který dělá vše pro svoje klienty. Rád bych podotkl, že ve zmíněném resortu zakoupilo apartmány od ALEXANDRIE REAL i několik dalších občanů České republiky a myslím si, že mohu sdílet tento názor i za ně. Naše rodina je zde velice spokojena. Ještě jednou bych chtěl společnosti ALEXADRIA REAL, a především paní Borisové, poděkovat za zprostředkování koupě i za dodatečně poskytnutou pomoc, kterou jsme mnohokrát v cizí zemi potřebovali.

Michal Kropáč (majitel apartmánu v Bulharsku)

Realitní kancelář ALEXANDRI REAL vřele doporučuji. Měli jsme zájem o nemovitost v Chorvatsku a vše proběhlo bez závad a bez komplikací. Tím chci říci, že bez realitní kanceláře ALEXANDRIA REAL by byla tato transakce nemyslitelná. Ušetřili nám spoustu času. Vše potřebné zařídili s výbornými partnery v Chorvatsku. Děkujeme moc paní Violetě Borisové za její příjemnou a rychlou spolupráci.

Zdena Krůtilová s rodinou (majitelé domu v Chorvatsku)

Do Španělska jsme s maželkou jezdili v posledních 8-9 letech pravidelně každý rok v létě na dovolenou. Nicméně ani manželka, ani já neumíme španělsky, nevyznáme se ve španělském právním řádu, ani v obchodu s nemovitostmi. Pro potřeby dovolené jsme to zkrátka nepotřebovali. Tím chci říci, že bez spolupráce s vaší RK, by pro nás transakce, kterou jsme podnikli, byla jednoduše nemyslitelná. Bohužel, momentálně nevím o nikom, kdo by měl zájem o koupi nějaké nemovitosti ve Španělsku. Nicméně kdybych na někoho takového narazil, vaší RK bych na základě vlastní zkušenosti jednoznačně doporučil.

MUDr. Miroslav Erbrt

K nákupu apartmánů Hermes v Carevu a jejich využívání mohu říci jen to nejlepší. Koupě probíhala v době, kdy budovy nebyly ještě dostavěny a přesto mojí důvěru spol. Alexandria real .cz nezklamala a to jak cenou, vybavením, tak i následnými službami. Velmi si vážím i způsobu prezentace místa a to nejen Careva, ale i okolí, které lze s rekreací spojovat. U koupě apartmánů v hotelovém komplexu Hermes v Carevu jsem byl mezi prvními s tím, že jsem další koupě doporučil i mým přátelům, od kterých vím, že toho nelitují. Dnes apartmány využívají se všemi i nadstandardními službami mí zaměstnanci včetně animace a péče o volný čas dětí a dále i nabídky velmi dobré fakultace. Oceňuji, že nám bylo umožněno zaparkovat i mé osobní auto, které lze využívat i k dalším aktivitám při dovolené např. k cestě na jiné pláže na nákupy do Sozopolu, Primorska aj. Vážím si možnosti ochrany majetku v době naší nepřítomnosti a možnosti případných oprav. Doporučuji koupi apartmánů i jiným, jsem přesvědčen, že nebude nikdo zklamán.

Jan Pátek (majitel dvou apartmánů v Hermesu, Carevo, Bulharsko)

Dobrý den, Vaše činnost byla nesmírně profesionální a super. Ze strany chorvatských partnerů rovněž, bylo vše v pořádku. Moc děkuji.

Marie Klímová (novopečená majitelka apartmánu na ostrově Pag, Chorvatsko)

Na počátku jsem kontaktoval několik realitních kanceláři v ČR(cca 5). Po několika týdnech korespondencí s těmito kancelářemi a přístupem ke klientovi jsem nemovitost vyhledal ve Španělsku prostřednictvím ALEXANDRIA REAL. S přístupem AR jsem byl spokojen a koupě nemovitosti proběhla v pořádku.

Jan Tokoš (majitel vily ve Španělsku)

Vaše společnost nabízela nejvíce nemovitostí na realitním webu sreality a jako jediná se mnou nejvíce obsáhle komunikovala. Doporučuji.

L.P. (Praha) tento klient koupil velkou vilu ve španělském Calpe.

Alexandria real nám vyjela na začátku seznamu ve vyhledávači, přičemž oproti ostatním byla nejširší nabídka nemovitostí, bylo patrné, že se specializuje na zahraniční a byl tedy předpoklad, že má i zkušenosti přiměřené šíři její nabídky. Toto naše očekávaní bylo ostatně naplněno. Image v dnešní době imagemakerů a facebooku dělá prostě moc, přesto se pozná, kdo na to má, a kdo si na to jenom hraje:-).

Šárka a Milan Widlovi (majitelé apartmanu v Chorvatsku)

Firmu ALEXANDRIA REAL jsme zvolili na základě úvodních vstřícných jednání, zajímavé nabídky nemovitostí a nabízených služeb spojených s nákupem nemovitosti v zahraničí.

Jiří Heš (majitel apartmánu v Chorvatsku)

Našel jsem Vás na netu...

Tomáš Brázda (majitel vily ve Španělsku)

Firmu Alexandria Real jsem si vybral na základě jednání s jejím jednatelem, jehož vystupování mi připadalo dostatečně sympatické na to, abych ani dál nehledal. Pozitivní byla i možnost spolupráce se slovensky mluvící makléřkou v USA spojenou s Alexandrií Real.

David Navara (majitel vily na Floridě)

Společnost ALEXANDRIA REAL s.r.o. je zapsána v obchodním rejsříku městského soudu v Praze.

Jsme členem ALEXANDRIA GROUP, skupiny společností podnikajicích v cestovním ruchu a v oblasti nemovitostí ve středomoří (Cestovní kancelář Alexandria a další společnosti), v Bulharsku a v dalších destinacích.