Tržní nabídka - aneb 10 věcí, které kupující potřebuje vědět

Datum: 13.7.2020
O dnešním aktivním a narůstajícím trhu s nemovitostmi můžeme říct, že je v současné době výhodnější pro prodávající. Poslední dva roky ceny chorvatských nemovitostí stoupají, ale nabídka je limitována, což je zajisté nepříjemností pro kupující. Vytvořil se přebytek poptávky po menších residenčních nemovitostech o ploše do 80 m2 a mnoho kupujících tak čeká na to, až se na trhu objeví ta „správná“ nemovitost za reálnou cenu. Když se tohle stane, kupující často soupeří o vybranou nemovitost, a to vede ke zklamání a frustraci mnoha z nich, protože jim jejich nemovitost „utekla“.

Detail článku zde ...

Jak správně připravit Vaši nemovitost k fotografování?

Datum: 16.6.2020
Prodej Vaší nemovitosti je stejný jako prodej jakéhokoli jiného produktu. Produkt, čili v tomto případě apartmán nebo dům, musí být řádně uveden na trh, aby potenciálního klienta zaujal. Lidé si zakládají na vizuálním vjemu, takže jednou ze stěžejních obchodních domén je udělat produkt nebo prostor k bydlení vizuálně přívětivým. A bezesporu lze toho dosáhnout kvalitními a oku lahodícími fotografiemi. Ve snaze vytvořit opravdu skvělou fotografii a zaujmout klienta, je nezbytné řádně připravit nemovitost před příchodem fotografa. Je velice důležité vyčlenit si dostatek času na přípravu a aranžmá nemovitosti tak, aby měl fotograf příležitost nafotit Váš domov ve stylu moderního bydlení jako z hotelového katalogu.

Detail článku zde ...

Je lepší koupit hotovou nemovitost nebo si ji nechat postavit?

Datum: 4.2.2020
Na okouzlující Mallorce nově přinášíme našim klientům možnost výstavby vily na klíč. Naše společnost navázala spolupráci s místním specialistou na výstavbu nových domů podle individuálních potřeb zákazníků. Při intenzivním vyhledávání nemovitosti je pravděpodobné, že v součinnosti s jedním nebo více realitními agenty po určité době najdete nemovitost, která více méně vyhovuje vašim představám a požadavkům na vlastní užívání nebo koresponduje s vašimi obchodními záměry.

Detail článku zde ...

Pořídit si dům u moře je snazší, než si myslíte.

Datum: 5.11.2019
Skoro každý z nás někdy snil o tom vlastnit dům u moře… Ta možnost trávit několik měsíců v roce na terase s výhledem na úchvatně křišťálové moře, nedotčenou přírodu a nádherný západ slunce, je dnes snazší. Vlastnit dům, který leží jen pár metrů od pláže, už není výsadou jen těch nejbohatších.

Detail článku zde ...

Jak se připravit na prohlídku nemovitosti?

Datum: 10.10.2019
Chystáte-li se na prohlídku nemovitosti, kterou jste si vybrali, připravte se na ni. Naše rada zní, připravte si nejen otázky, které budete klást na místě, ale předchozími dotazy se pokud možno připravte na to, co uvidíte.Vyhnete se tak mnohým překvapením, která mohou být i nepříjemná, a zůstanou pak už jen ta příjemná.

Detail článku zde ...

Nárůst cen nemovitostí k bydlení v zemích EU od roku 2010

Datum: 4.9.2019
Jak je patrné z níže uvedeného přehledu, nárůst cen nemovitosti v Čechách byl druhý nejvyšší v Evropě. Chorvatsko je na opačné straně žebříčku, nárůst cen byl pátý nejnižší. Vzhledem k výraznému růstu příjmů české střední třídy a českých podnikatelek a podnikatelů jsou nemovitosti v Chorvatsku relativně levnější a levnější

Detail článku zde ...

Proč se vyplatí pořídit si dům v Chorvatsku?

Datum: 25.7.2019
Každý úspěšný podnikatel se musí po odříkání a dřině rozhodnout, jak naložit se svým zaslouženým ziskem. Zabezpečit rodinu, dál rozvíjet firmu, pořídit si bydlení, akcie nebo podílové fondy… a co pak?

Detail článku zde ...

Apartmany s garantovaným příjmem až 8,5 %

Datum: 28.8.2017
Apartmánový hotel Romance Paris může být i zajímavá investice. Pro zájemce o investici do nemovitostí prodávající nabízí několik forem garantovaného hrubého příjmu. Nejvyšší je 8,5% ročně po dobu pěti let. Podrobné informace o jednotlivých variantách investice Vám rádi posytneme.

Detail článku zde ...

Chcete koupit nemovitost u moře? Zkuste Chorvatsko

Datum: 16.8.2017

Apartmány Svatý Joan u bulharského Sozopolu v plném provozu

Datum: 16.8.2017